5.ua

Росіян пускатимуть в Україну лише за закордонними паспортами

  Уряд ускладнив процедуру перетину українського кордону для громадян РФ.

  Арсеній Яценюк повідомив, що уряд ухвалив постанову про зупинку дії окремих положень Угоди між Україною і Російською Федерацією про безвізові поїздки громадян України і РФ: "Ми вилучаємо внутрішній паспорт і свідоцтво про народження як підставу для перетину українського державного кордону", повідомляє прес-служба уряду.

  Глава Кабінету міністрів нагадав, що президент Росії Володимир Путін "просив перейти на перетин державного кордону виключно за закордонними паспортами". "Що ж, ми його прохання почули. Тепер необхідно, щоб російські громадяни, як і просив Володимир Путін, користувалися виключно закордонними паспортами", - сказав прем'єр. Це дасть змогу більшого контролю кількості росіян, які перетинають кордон.

  Під час наради в уряді голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко повідомив, що в 2014 році відомством не пропущено через державний кордон 46834 іноземних громадянина, із них 15500 – громадяни путінської Росії: "Цього року нами не пропущено 2895 громадян, із них 432 громадянина Російської Федерації. За дорученням правоохоронних органів ми затримали 318 громадян, які можливо причетні до терористичної діяльності".

   

  Попередній матеріал
  Президент Естонії вважає агресію проти України нападом на Європу
  Наступний матеріал
  Рада пішла на перерву після різких дискусій навколо Антикорупційного бюро
  Теги:

  В Донецькій області затримано шістьох посібників та інформаторів терористів – Лисенко

  Українці зібрали більше 150 млн. грн. для армії – штаб АТО

  Президент Естонії вважає агресію проти України нападом на Європу

  Терористи намагаються тікати з передової, Росія створює загороджувальні загони - Лисенко