Різдвяна виставка-ярмарок стартувала в Українському домі

  Різдвяна виставка-ярмарок стартувала в Українському домі. Свої новорічні ялинки та іграшки презентували виробники з 11-ти країн. На ярмарку можна не лише купити готові прикраси, а й навчитися їх виготовляти власноруч на майстер-класах.

  Ялинка-морська, ялинка-хайтек, ялинка-жар-птиця. Від такої краси у Данила очі розбігаються. Та вподобав парубок, каже, найгарнішу - триметрову ялинку-наречену, увібрану в біле.

  Данило, відвідувач виставки: "Мені сподобалася ота ялинка. Вона красива, яскрава".

  Данилу на таку ще рано заглядатися, розповідає консультант Оксана. Вона - для дівчат, у яких на носі не лише Новий рік, а й заміжжя.

  Оксана Єлюзарова, продавець-консультант: "Думаю, у многих получается так, что свадьба бывает на Новый год, мы решили представить что такая вот елочка может стоять и на свадьбе".

  Замість кульок - риба та краби, замість сніжинок - на гілках русалки. Така ялинка хлопцям теж до вподоби.

  Світлана Одаренко, 5-й канал: "Ося ця, овочево-фруктова ялинка неодмінно смакуватиме господарю 2011 року - білому зайцю".

  Щоби сподобатися гризуну, на новорічне дерево  цьогоріч радять чіпляти моркву та капусту. Краще не з пластику, а з городу. Окрім овочів прикрашати ялинки можна й живими квітами.

  Таїсія Куровська, співорганізатор виставки-ярмарку: "Якусь шишечку, якийсь грибочок, якусь квіточку. Взагалі красиво прикрашати ялинки квітами. Це можуть буть різні квіти, яскраві, які є новорічними і звичайні штучні або і натуральні".

  У моді нині і прикраси, зроблені власноруч.

  Надія Кузнєцова: "Если крючком вязать - крючок, нитки хорошего качества, чем лучше качество, тем лучше будет выглядеть игрушка. И сшить на машинке платюшко детское. сумочки, ангелочки. мягке, из текстиля. По качеству хорошее, долго сохраняется".  

  Вартість прикрас на ярмарку стартує від 15 гривень за скляні кулі та від 40-ка за іграшки, зроблені руками. Триватиме новорічний ярмарок до старого нового року.

  Світлана Одаренко, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Банкіри підбивають фінансові підсумки року
  Наступний матеріал
  Автор Facebook став людиною року за версією видання Time
  Теги: