Рятувальники перевірили церкви Київщини на пожежну безпеку

  До Великодня готуються не лише християни, але й МНСники. На свято у церквах особливо багато вірян, то ж не виключена ймовірність необережного поводження із вогнем. Аби убезпечити храми від пожеж, управління Держтехногенбезпеки у Київській області разом із МНС напередодні свята влаштували рейд церквами Київщини.

  Настоятель церкви Архангела Михаїла, що у селі Петрівське, дбає і про духовний, і про мирський спокій вірян. На випадок займання - в отця є вогнегасник.

  Отець Михайло, настоятель церкви: "Знаходиться в алтарній частині, в паламарці, де ми розпалюємо кадило".

  Тарас Гордієнко, начальник Києво-Святошинського районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки: "Він - технічно справний, 2012 року випуску. Згідно з правилами експлуатвції вогнегасників, раз в рік він повинен проходити технічний огляд. Опломбований, тиск - достатній".

  Таких міні-вогнеборців у церкві - три. МНСники пильністю настоятеля задоволені. Однак, для ще більшої перестороги радять:

  Тарас Гордієнко, начальник Києво-Святошинського районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки: "Замінити дану урну для опалків на металеву, яка не буде горіти. Так як тут є сірники, свічки, які складають небезпеку. Якщо залишити його без контролю, то це може бути явним осередком виникнення загоряння".

  Роз`яснювальні роботи представники управління Держтехногенбезпеки провели у більш, як півтисячі церквах Київської області. А кожному настоятелю вручили брошури з пожежної безпеки.

  Отець Михайло, настоятель церкви: "Ми вам дуже вдячні за це роз`яснення. Як священники, як люди повинні поводитися в храмі".

  Та на цьому профілактичні заходи МНСників не закінчуються. Для ще більшої готовності - вони проводять тренувальні  роботи на території церков.

  За задумом МНСників, у церкві буцімто сталася пожежа. Вогнеборці намагаються приборкати полум`я.

  Олексій Ніколаєнко, начальник Служби державної пожежної частини у м. Вишневе: "Були проведені пожежні гідранти, які розташовані на території церкви. Проведене бойове розгортання та відпрацьовані дії особового складу".

  Такі перевірки МНСники влаштовували два місяці поспіль. За цей час у церквах Київщини вони виявили майже півсотні порушень.

  Наталя Новосядла, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві Чистий четвер відзначили толокою
  Наступний матеріал
  У Києві виступає німецький шкільний джаз-бенд
  Теги: