Результати жеребкування складу ДВК у 95 окрузі спричинили скандал

  Склад дільничних комісій визначили у 95-му виборчому окрузі Київщини - це місто Ірпінь та Києво-Святошинський район. За його результатами, до складу ДВК увійшли представники окремих партій та кандидатів у народні депутати.

  Склад дільничних виборчих комісій визначали напередодні за законом про вибори - шляхом жеребкування. Запальні суперечки між представниками політичних партій та кандидатів розгорілися біля Окружної виборчої комісії 95 округу. Незадоволеними лишилися ті, хто, за результатами жеребкування, не ввійшов до складу дільничих комісій. Зокрема, самовисуванець Дмитро Войцех та ударівець Олександр Юраков стверджують: ані результати, ані процедура жеребкування їх не влаштовують, бо не дають їм змоги реалізувати в повній мірі свої шанси на перемогу.

  Ярослав Місяць, кандидат в народній депутати, "УДАР": "Стосовно цих дій - однозначно, ми будемо просити як мінімум визнання жеребкування незаконним, за грубі порушення чинного законодавства України, яке регулює виборчий процес - переобрання повного слкаду Окружної виборчої комісії виборчого округу № 95".

  Кандидат з того ж округу від Партії Регіонів Петро Мельник вважає реакцію тих, хто не потрапив до складу комісій - очікуваною.

  Петро Мельник, кандидат у депутати, Партія регіонів: "Я готовий до того, що вину за результати жеребкування опоненти покладуть на мене особисто. Проте слід пам‘ятатати, що сьогодні мова йде про довіру до демократичності виборчих процедур української держави. Тому вважаю, що всі оцінки має давати Центральна виборча комісія, як колегіальний державний орган, що відповідає за вибори. Зі свого боку, ми маємо відеозаписи процесу жеребкування і готові їх надати і ЦВК, і громадськості, і міжнародним спостерігачам".

  Відтак, за результатами жеребкування, до дільничної виборчої комісії 95-го виборчго округу ввійшли представники партій «Народна ініціатива», «Союз Чорнобиль», «Віче», «Вітчизна», ПР, «Держава», «Народно-трудовий союз» та інші, а також кандидати в народні депутати: від Аграрної партії - Романа Гавриленка, від ПР - Петра Мельника, «Справедливої України» - Сергія Королюка та Молодіжної партії - Ксенії Лобас.

  Попередній матеріал
  У Бельгії відзначили Всесвітній день миру і закликали до роззброєння
  Наступний матеріал
  КМДА впроваджує сайт для пошуку сімейного лікаря
  Теги: