5.ua

Регіонали спробували повернутись до влади в Ірпені

  Через спробу регіоналів повернутися до влади в Ірпені тамтешні мешканці влаштували народне віче – вимагали визнати нелегітимним призначення колишнього регіонала Юрія Денисенка на посаду секретаря міськради.


  За словами активістів, більше двох десятків депутатів провели позачергову сесію три дні тому. За її результатами усунули з посади секретаря міськради, свободівця Богдана Мельничука, та одночасно призначили регіонала Юрія Денисенка, якому закидають причетність до земельних оборудок у місті. Люди кажуть: "Його підтримали депутати, бувші регіонали. Все, що їм треба – це до наступних міських виборів протягти свої будівельні проекти".

  Активісти переконують: обрання нового секретаря – недоцільне, адже наступні вибори мають відбутися вже у жовтні. Через це мітингувальники вже збирають підписи та планують звернутися до парламенту та Президента із проханням провести позачергові вибори депутатів міськради. Тим часом, до активістів ніхто з депутатів не вийшов. Натомість, регіонал Юрій Денисенко зачинився у робочому кабінеті.

  Попередній матеріал
  Прокуратура намагається відібрати у Калєтніка бучанський ліс
  Наступний матеріал
  З Луганського будинку дитини евакуювали більшість малюків
  Loading...