Фото k-z.com.ua

Рада відмовилася поєднати посади міського голови Києва та голови міськадміністрації

  Верховна Рада не підтримала в першому читанні законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо надання Київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста) (реєстраційний № 4638).

  За дане рішення проголосували лише 162 із 251 народного депутата, зареєстрованого в сесійній залі, повідомляє УНІАН.

  Відповідно до законопроекту, Київську міськдержадміністрацію може очолювати особа, обрана Київським міським головою, яка президентом України призначається головою КМДА.

  Законопроектом передбачено, що у разі неутворення районної у місті Києві ради призначення на посади та звільнення з посад голів районних у місті Києві державних адміністрацій президент здійснює за поданням голови КМДА.

  Встановлюється, що перший заступник та заступники голови районної в місті Києві державної адміністрації, повноваження яких стосуються сфери виконавчої влади, призначаються на посади та звільняються з посад головою відповідної районної у місті Києві державної адміністрації за погодженням з Київським міським головою. У разі утворення районної в місті Києві ради призначення та звільнення з посад заступників голови районної в місті Києві державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень голова районної в місті Києві ради погоджує з відповідною районною радою.

  Попередній матеріал
  Україна не має наміру обговорювати на переговорах у Женеві ситуацію всередині країни
  Наступний матеріал
  Маккейн: санкції проти Росії недостатні