Питання забудови на місці фабрики "Юність" вирішать за тиждень

  Концертний зал чи багатофункціональний культурний центр? Що будувати на місці фабрики "Юність" - вже за тиждень вирішуватиме Громадсько-експертна рада при Андріївському узвозі.

  Мистецтвознавці, історики, архітектори та громадські активісти протягом кількох місяців обговорення зійшлися на двох варіантах концепції розвитку території. За першим - там можуть збудувати акустичний зал для проведення концертів. За другим - культурний центр за принципом відкритого майданчика. Орієнтовна вартість кожного з будівництв складе близько 120 мільйонів гривень. Виконувати роботи буде компанія "Еста-холдинг". А от чи буде культурний центр на балансі міста - ще питання. Більшість членів громадської ради висловилися проти передачі майбутнього об`єкту у володіння міськадміністрації.  

  Нагадаэмо, конфлікт на Андріївському узвозі розгорівся торік навесні. Компанія "Еста-холдинг" тоді знесла три будівлі. Однак згодом, через протести громадськості, замість офісного центру забудовник пообіцяв звести арт-об`єкт і передати його місту задарма.

  Герман Макаренко, член Громадсько-експертної ради проекту "Юність" на Андріївському узвозі, диригент Національної опери України: "Київ не має зали з дуже гарної акустикою. Від того ми страждаємо. Я підняв це питання: давайте в цьому місці, яке є особливим для Києва, для киян, для столиці України, давайте побудуємо гарну концертну залу з природною акустикою".

  Юлія Філоненко, координатор Громадсько-експертної ради проекту "Юність" на Андріївському узвозі: "Исследования показали, что Киеву нужен концертный зал большой. А общественная палата не слишком хочет видеть на Андреевском спуске одно большое здание. Андреевский спук - это мелкая застройка, и чтобы выдержать ритм улицы - нельзя здесь строить что-то крупное. На голосование будет поставлен второй, не менее важный вопрос, а именно - кому предложить взять здание на баланс?"

  Попередній матеріал
  Британський парламент хоче зрівняти принцес з принцами у праві на престол
  Наступний матеріал
  ДАІ перевірила пасажирський транспорт столиці
  Теги:
  Loading...