Призначили нового начальника обласного департаменту виконання покарань

  До роботи став новий начальник Державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області. Це колишній очільник Кримського департаменту, Олександр Сайко.

  Новий керівник уже планує, з чого розпочати роботу. Перш за все Олександр Сайко візьметься за покращення умов для працівників пенітенціарної служби.

  Олександр Сайко, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській обл.: "Є проблема їз приміщенням, є проблема із аналітичним забезпеченням, забезпеченням оргтехнікою, транспортом і всім цим. Тобто, звичайні для любого менеджера, для любого керівника, звичайні господарські питання, з чого починають".

  Новоспечений керівник зізнається - проблем на Київщині забагато. Злочинність щороку зростає. Нині в області більше семи тисяч засуджених та 7 установ для їхнього утримання.

  Сергій Сидоренко, перший заступник голови Державної пенітенціарної служби України: "Ми будемо виконувати основне завдання - це працевлаштування засуджених, можливість їх заробляти гроші, можливість їх погашати ті збитки, які за ними йдуть за скоєні злочини".

  Перевиховувати засуджених закликає і губернатор Київської області. Щоби після закінчення строку покарання на волю виходили законослухняні громадяни.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "З моєї сторони буде підтримка. Готовте програму. Ми зараз приймаємо бюджет на 2012 рік. Я б хотів, щоби дійсно була відпрацьована така програма з депутатським корпусом. І ми допоможемо вашим підприємсвам стати на ноги. Будуть закази. А якщо будуть закази, то будуть кошти".

  Одна з найголовніших потреб, стверджує губернатор, це створення слідчого ізолятора в області. Адже Київське СІЗО переповнене майже на тисячу людей. В обласній адміністрації планують на ізолятор перепрофілювати Ірпінську виправну колонію.

  Ольга Сас-Тарасова, Олександр Зіменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ян Торп візьме участь у 7-му етапі Кубка планети в Токіо
  Наступний матеріал
  Протитуберкульозні заклади області оснастять фільтрами та очисними спорудами
  Теги: