Призером молодіжного хокейного турніру стала команда з Броварів

  Фінішував Перший міжнародний турнір із хокею серед молоді на кубок губернатора. Перше місце і грошовий приз у 50 тисяч гривень виборола команда із Броварів "Білий Барс". Відзначили також кращого нападаючого, воротаря і найрезультативнішого хокеїста.

  У фіналі турніру зійшлися найсильніші - білоруський "Гомель" та команда з Київщини "Білий барс". У запеклій боротьбі хокеїсти з Броварів відстояли свій титул найкращих в Україні. "Білий барс" - переможець турніру.

  Хокеїст: "Тренер хорошо настроил. все расказал, расписал, вот поэтому мы победили".

  Хокеїст: "Соперник очень сильный, белорусская команда, у них очень хорошая школа, но сегодня фортуна на нашей стороне, и мы победили".

  Костянтин Буценко, головний тренер "Білого барса": "Считается, что СДЮШ олимпийського резерва Гомеля является на постсоветском пространстве самой лучшей, она занимает первое место. То есть, вдвойне приятно, что в такой упорной борьбе, неуступчивой борьбе, мы оказались чуть-чуть сильнее на данный момент".

  За крок від перемоги - білоруський Гомель. У них -друге місце.

  Олександр Пстигін, тренер білоруської команди: "Не так часто бывает, что доводится играть в финале турнира и я думаю, что ребята где-то немножечко волновались и не показали все то, на что они, как говорится, способны. Но я думаю, что финал получился на славу, болельщики остались довольны".

  На третьому місці команда з Польші "Санок". Із такими результатами закінчився перший Міжнародний турнір з хокею серед молоді на кубок губернатора Київщини. Переможці розділили між собою призовий фонд у сто тисяч гривень. На цьому у облдержадміністрації зупинятися не збираються.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Він стане традиційним міжнародним турніром. Ви бачите, що в цьому році приймало участь шість команд. Я впевнений, що в наступному році буде десять і більше. Це приїхали не просто дворові команди. це приїхали команди, які захищають честь держави".

  Розвиватимуть молодіжний хокей на Київщині і надалі. Розпочнуть з будівництва нових льодових арен. Цьогоріч ковзанки з’являться у Білій Церкві та у Богуславському районі.

  Наталя Гончарова, Ігор Пльонкін, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Київ відвідав патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ
  Наступний матеріал
  Завтра футбольна збірна України проведе товариський матч з італійцями
  Теги:
  Loading...