Пристрасті довкола проведення "Кубку Стелли Захарової" [відео]

  Пристрасті довкола проведення "Кубку Стелли Захарової". Організатори не можуть порозумітися із чиновниками. Через зміни у законодавстві - досі не визначені компанії, які надаватимуть послуги з організації спортивного дійства. Захід має відбутися наприкінці березня. Участь у ньому мають взяти участь гімнасти із 10-ти країн світу.

  До міжнародних змагань трохи більше трьох тижнів, а роботи - непочатий край. Організатори занепокоєні: чиновники досі не визначили компанію, яка буде займатися головним - монтуватиме обладнання у "Палаці спорту", де відбудеться кубок.

  Стелла Захарова, організатор кубку: "Укрспортзабезпечення" это орган промежуточный, который хочет перечислять на те компании, которые они считают нужными. Мы сегодня просим их для того, чтобы не сорвать мероприятие те люди, которые работали с нашей организацие 12 лет и несут ответственность - перечислять деньги на них и заключали договора с ними".   

  Визначити компанії, врахувавши побажання організаторів, укласти з ними договори та профінансувати роботи має "Укрспортзабезпечення". Там - чекають наказу з профільного міністерства і тим часом шукають виконавців.

  Сергій Качинський, начальник управління " Укрспортзабезпечення": "Організатор, скажемо так, може визначити тих, з ким він працює постійно в нього напрацьовані зв`язки. Але в принципі, якщо організації, які конкурують пропонують ті ж самі послуги в тій же якості, але за менші кошти - то ми ці варіанти відпрацьовуємо".  

  Стелла Захарова, організатор кубку: "И если мы сегодня говорим: на 3 копейки меньше какая-то левая компания непонятно какая может принять в этом участие и сегодня мы получим эту компанию и не дай бог неправильно будет прикручен какой-то винтик или неукреплено бревно, гимнаст может улететь на трибуну и получть травмы несовместимые с жизнью".

  Непорозуміння викникло через зміни у законодавстві. Зокрема, раніше "Укрспортзабезпечення" визначало єдиного виконавця та  перераховувало йому усі кошти, перебачені на захід. Він мав провести тендери на кожну послугу. Торік до закону про "Здійснення держзакупівель" внесли зміни, які мали б спростити та прискорити організацію спортивних заходів, - пояснюють юристи. 

  Олексій Случ, юрист: "Зі сфери дії цього закону виключили питання, які стосуються організації спортивних заходів, зокрема це авіаперевезення, автоперевезення, харчування, проживання і експлуатація спортивних споруд де саме відбувються такі заходи. Раніше для того, щоб провести відповідний захід потрібно було здійснювати процедуру певних тендерів і вона була досить бюрократична ця процедура". 

  Тепер - замість того, аби фінансувати єдиного виконавця, "Укрспортзабезпечення" має укладати договори напряму з компаніями та вже без тендеру. Організатори Кубку занепокоєні: нові гравці на ринку можуть бути не фаховими.

  Стелла Захарова, організатор кубку: "Я не могу понять, как спортсменка, почему именно через Дворец  спорта, а не напрямую с компаниями, с которіми мі работаем 12 лет".

  Сергій Качинський, начальник управління " Укрспортзабезпечення": "Стела Георгієвна мабуть десь наполягає на своїх контрагентах, з якими вона давно співпрацює в принципі на це все зважається, тобто нікому не кажеться, що цих контрагентів не буде, бо вам зараз знайдемо нових - єдину умову ми поставили, щоб список цих контрагентів був погоджений із палацом спорту".

  Аби знайти порозуміння - у організаторів та чиновників лишається небагато часу. Вже 30 березня Палац спорту має зібрати у своїх стінах гімнастів із понад 10 країн світу. Цьогоріч це буде вже 12-й кубок імені Стелли Захарової.

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Каталог світлин про карпатських гуцулів презентував французький фотограф [відео]
  Наступний матеріал
  Пілотам літака, який розбився торік у червні у Бородянці, загрожує ув`язнення
  Теги:
  Loading...