Присяжнюк вручив ноутбуки дітям-інвалідам

  Ноутбуки вихованцям Броварського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, нині вручив голова Київської облдерж-адміністрації Анатолій Присяжнюк.

  У закладі допомогу отримуює більше 100 дітей з ДЦП та розумовими відхилиннями. З малюками працюють психоголи, дефектологи, логопеди та масажисти. Також для дітей обладнали спортивний зал та релаксаціну кімнату. Подібних закладів на Київщині - 5. В області мешкає 13 з половиною тисяч дітей-інвалідів. Чверть із них діти, які потребують соціальної реабілітації.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Потрібно думати про реконструкцію. Потрібно думати, щоби у діток був басейн, щоби у діток булм і гральний, і  комп`ютерний класи. Я доручив меру, щоб він готував проект. Я думаю, що цей рік піде на підготовку проекту, вибір території, погодження документів, експертизу. А в слідующий рік ми включимо його обов`язково в фінансування і в цьому центрі буде басейн і в цьому центрі буде розширення площ".

  Валерій Іваненко, директор центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів: "Я не знаю кому ми сьогодні більшу користь робимо: батькам чи дітям? Може нема мамі коли, то вона ще й не знає, а як цій дитині надать те, що їй потрібно. І от як раз для цього вони приходять в центр".

  Попередній матеріал
  Єдину схему розміщення МАФів у столиці мають найближчим часом розробити у КМДА
  Наступний матеріал
  У США під час військових навчань трагічно загинули 7 військових
  Теги:
  Loading...