Присяжнюк влаштовує конкурс серед школярів "Я - Київщини гордість і надія"

  Присяжнюк шукає таланти. Чільник області влаштовує конкурс "Я - Київщини гордість і надія". Він стартує 22-го лютого. Кращим із кращих обіцяють не лише дипломи, а і грошові винагороди.

  Ірина, десятикласниця: "Україна зморено блукає, до престижу стежечку шукає, піднялися негараздів сходи...".

  Десятикласниця Ірина читає вірш "Шлях до правди". Юна поетеса впевнена - київське журі твір зачепить за живе. А власну збірку вже встигла показати й губернатору. Той спочатку не повірив.

  Ірина, десятикласниця: "Ну, був здивований звичайно. Запитав: "Це власна книжка?" Кажу - "Так". Сказав, що планує представити на якесь нагородження талановитих дітей".

  А цій дівчині не до віршів. Вона переймаєтьсяя проблемами екологічними. Каже, річка Рось тоне у смітті. Тож на конкурсі переконуватиме дорослих, щоби не смітили біля водойм.

  Оксана: "Влітку ми проводили акцію "Струмочок, річечка-ріка", ми їздили на байдарках по річці Рось. В ній багато дуже сміття, яке її забруднює, і через те треба достукатися насамперед до сердець людей, щоб вони не викидали сміття в річку".

  У директора школи від ініціатив своїх учнів - голова іде обертом. Талантів багато, на конкурс візьмуть усіх.

  Директор Білоцерківської гімназії № 1: "Ми будемо брати у всіх номінаціях - і фотохудожники, і в живописі, і в літературній творчості".

  Математичні посібники та географічі книжки - усе кінця 1890-х років. Білоцерківські гімназисти черпають натхнення саме тут - у стінах історичного музею. Білоцерківська гімназія матиме свою звабинку на конкурсі, переконують педагоги. Адже в стінах закладу є свій історичний музей. Його створили колишні учні. А теперішні - розкажуть на обласному конкурсі, як саме.

  Карина Самородова, учениця Білоцерківської гімназії № 1: "Ми зібрали багато матеріалів, які нагадують про минувщину, а також про багатьох відомих постатей, які пов`язані з нашою гімназією".

  В обладміністрації усім охочим перемогти радять не розслаблятися. Журі, кажуть, буде авторитетне.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Дуже серйозна конкурсна комісія. І дійсно, я вже ознайомився з деякими роботами дітей, перебуваючи у Білій Церкві в гімназії. Я був захоплений враженнями. Що можуть діти! Треба їх підтримати".

  Вимоги для конкурсантів - а ними можуть бути і школярі, і студенти - подати свої роботи до 22 лютого. Юних художників, поетів та фотографів журі оцінюватиме аж до травня. Кращим обіцяють премії.

  Ганна Рибалка, Олександр Зіменко, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  У столичному центрі експертиз протестували ліки і продукти харчування
  Наступний матеріал
  На суд щодо активіста "Дорожнього контролю" не пустили журналістів
  Теги: