Напіввагони УЗ
Напіввагони УЗ http://retus.com.ua

При ухваленні рішення про підвищення тарифів УЗ має враховувати стан національної економіки – Гройсман

  Чільник Кабміну наголосив на важливості прийняття збалансованого тарифного рішення

  "Укрзалізниця" повинна враховувати стан економіки України при намірі підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення і разом з бізнесом знайти збалансоване рішення з цього питання. Про це в ході робочого візиту на шахту "ДТЕК ім. Героїв Космосу" заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "МінПром".

  "Укрзалізниця" завжди повинна враховувати реальний стан національної економіки і працювати з відповідними асоціаціями, щоби будь-які коригування [тарифів] були абсолютно ринковими і прийнятними для інших секторів економіки. Це стосується металургії, агропромислового комплексу та інших галузей", – зазначив Гройсман.

  Він наголосив на важливості прийняття збалансованого тарифного рішення, адже від роботи залізничного монополіста залежать багато секторів економіки країни, в тому числі й експорто-орієнтовані.

  "Я за розумний баланс. Тому буду закликати учасників ринку і "Укрзалізницю" його дотримуватися", – акцентував чільник Кабміну. З його слів, консультації бізнесу та УЗ з питання тарифів будуть ще тривати.

  Попередній матеріал
  "Картинки туристичного потоку": як РФ штучно створює черги на кордоні з Кримом
  Наступний матеріал
  Стало відомо, який український фільм отримав премію Венеціанського кінофестивалю
  Теги: