5.ua

Протестувальники перекрили міжнародну трасу Стрий-Тернопіль [відео]

  На 4 го

  Люди кажуть, це вже не дорога, а напрямок і їздити ним неможливо. Чи настільки критична ситуація, що слід перекривати міжнародну дорогу, знає Марічка Кужик. Жодному авто дороги далі - немає. Водіям мітингувальники співчувають, однак радять їхати в об`їзд.

  Учасник акції: "Пане шофер, от сюда обїдьте. Най вас Бог рятує. Я розумію, що вам морозиво топиться…але".

  У такий спосіб, місцеві виступають проти катастрофічного стану дороги. Кажуть, останній капітальний ремонт шляху був двадцять років тому.

  Мирослава Антонюк, мітингувальник: "Біля «Поліграфмашу» там діти йдуть до школи, а машини їдуть по тротуарі, бо неможливо проїхати. Там будь-якої хвилини може нещастя бути"

  Юрій Пашко, мітингувальник: "Вночі страшно перейти, бо можна і ноги повикручувати з тими дорогами. Влада все трошки підлатає і перестане. Скільки можна"?

  Водії, хоч і змушені простоювати, але повністю на боці мітингувальників.

  Василь Куртяк, водій: "Це не є дороги. Це є ужас. Це є щось страшне і неможливе. Таких поганих доріг, як в Львівській області, я не бачив ніде".

  Такий мітинг ходоровці влаштовують уже вдруге. Перший був місяць тому. Тоді автодор до вимог селян нібито дослухався. Ремонт шляху розпочали, та за кілька днів покинули. Зробили лише 1 кілометр дороги - і гроші закінчилися. Однак в Укравтодорі заспокоюють: все йде за планом.

  Василь Баранович, перший заст., начальника служби автомобільних доріг у Львівській обл: "Про гроші, про кошти я не буду говорити, бо то питання є завжди складне. Але те, що це питання болюче для мешканців Ходорова на стадії вирішення…Воно не вирішене сьогодні, але воно вирішується. Ми не можемо з вами багатьох речей: дощі, вітри, щось поламається на заводі. Ну так є в житті".

  Ходоровці сподіваються: влада їх почує. Якщо ні, влаштовуватимуть такі ж акції.  

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 кана".


  Попередній матеріал
  Табачник про профільну освіту в українських школах [відео]
  Наступний матеріал
  Клюєв: Україна розраховує на підписання угоди про асоціацію з ЄС
  Теги: