Володимир Гусак / Facebook

Промисловці ініціюють створення в Кабміні надзвичайного штабу по роботі УЗ

  Президент "Союзу хіміків України" Олексій Голубов заявив, що галузь, яку він представляє, відчуває "колосальні труднощі"

  Представники промислових галузей України ініціюють створення надзвичайного штабу при уряді по роботі "Укрзалізниці". Про це стало відомо в ході засідання в Державної регуляторної служби, передає UAprom.info.

  "Ми, як найбільший вантажовідправник, ініціюємо створення надзвичайного штабу по роботі "Укрзалізниці". Ми звертаємося до прем'єр-міністра, це звернення підтримують всі вантажоперевізники", – заявив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

  З його слів, на ГЗК Кривого Рогу склався надзвичайний стан. "Ситуація безпрецедентна. Наприклад, у листопаді не було вивезено близько 400 тис. тонн виробленої залізорудної сировини", – зазначив він і пояснив, що це означає недоотримання $500 млн валютної виручки, недоотримання сотні мільйонів гривень податків до бюджету та доходів самої УЗ.

  "Це сталося через бездіяльність тимчасового керівництва УЗ. За останні півмісяця погіршилася оборотність вагонів на 10%. Це означає, що немає тяги, немає вчасно підвезеного дизпалива. Тобто тією ж кількістю вагонів буде перевозитися на 10% менше вантажів. Тому і залишається готова продукція на складах підприємств ГМК", – наголосив підприємець.

  Водночас президент "Союзу хіміків України" Олексій Голубов заявив, що галузь, яку він представляє, відчуває "колосальні труднощі".

  "На майданчику "Рівненського азоту" зараз знаходиться близько 30 тис. тонн аміачної селітри. Я вже не кажу про те, що цей продукт не підлягає зберіганню під відкритим небом", – наголосив Голубов.

  За словами учасників засідання, з такою ситуацією зіткнулися не лише ГМК та хіміки, а всі галузі промисловості – аграрії, будівельники, енергетики.

  Попередній матеріал
  СБУ видворила з України прокремлівського пропагандиста Петрашевича
  Наступний матеріал
  Кохання та музичні розповіді: відверта розмова із піаністом та композитором Андрієм Соловйовим в ефірі "Час:Online"
  Теги:
  Loading...