'Укрзалізниця'
'Укрзалізниця' economic-definition.com

Про підвищення тарифів можна говорити тільки після того, як УЗ поборе корупцію – нардеп

  Гусак заявив, що за останні три роки "Укрзалізниця" отримала додатково 20 млрд грн і тепер їх не може знайти НАБУ

  Новопризначене керівництво ПАТ "Укрзалізниця" заявило про намір підвищити тарифи на вантажні перевезення одразу на 22%, що боляче вдарить по всім вантажовідправникам. Це не можна вважати правильним підходом, адже спочатку необхідно побороти корупцію на держпідприємстві, – заявив нардеп Володимир Гусак у ефірі ТРК "Україна", передає "Сегодня".

  "Починати треба з програми підвищення операційної ефективності і запобігання корупції в самій "Укрзалізниці", а також зі звіту про те, куди поділися гроші від попередніх підвищень тарифів", – зазначив він та нагадав, що протягом останніх трьох років за рахунок підвищення тарифів у 2015-2016 роках УЗ додатково отримала 20 млрд грн, "і зараз ці гроші шукає НАБУ і не все може знайти".

  "Тільки після того як ми побачимо комплексні заходи щодо запобігання корупції, щодо поліпшення ефективності УЗ, можна починати обговорювати підвищення тарифів. Тому що зараз немає впевненості, що ці гроші будуть використані за призначенням", – наголосив Гусак.

  За його словами, Войцех Балчун (попередній глава правління – 5.UA) був відправлений у відставку з посади глави УЗ саме тому, що він не пов'язував своє життя з Україною і виявився не готовий зробити "Укрзалізницю" успішною: "Його відставка ще раз підтвердила, що практика призначення іноземців – людей, які не пов'язують своє життя з Україною – на високі посади, не приносить результату. Прориву не сталося".

  Попередній матеріал
  Австралія оприлюднила план запобігання терактам
  Наступний матеріал
  Провідні фахівці зі штучного інтелекту закликали ООН заборонити летальну автономну зброю
  Теги: