Прикордонники зафіксували відхід росіян за межі Херсонщини

  Україна здобула невеличку перемогу на адмінкордоні з окупованим Росією Кримом.

  Глава Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Віктор Назаренко заявляє, що російські військові відходять за межі Херсонської області.

  "На Арабатській стрілці, півостровах Чонгар (півострів в північній частині затоки Сиваш Азовського моря) і Пекло (мис Казантип) російські збройні сили відходять за межі Херсонської області Це є ще одна наша спільна перемога", - зазначив Назаренко, повідомляє прес-центр ДПСУ 9 грудня.

  УДПСУ також зазначили, що сьогодні в усіх цих трьох точках підрозділи російських військ відходять за адмінмежу Херсонської області і Держприкордонслужба відновлює контроль за даними ділянками, що межують з АР Крим.

  Нагадаємо, Віктор Назаренко, за дорученням Президента України, особисто очолив групу Адміністрації Державної прикордонної служби України.

  "Зазначимо, що на виконання доручень Президента України, Уряду України та волі народу Державна прикордонна служба в межах наданих повноважень робила і робитиме все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави". – підкреслено у повідомленні ДПСУ.

  Попередній матеріал
  На Філіппінах вибухнув автобус, загинуло 9 людей
  Наступний матеріал
  Меркель: ми введемо нові санкції проти Росії, якщо буде потрібно
  Теги:

  Оприлюднено "чорні списки" суден і літаків, які курсують до окупованого Криму

  Керрі: Росія може призупинити самоізоляцію - якщо виведе війська з Донбасу і Криму

  У Криму почалися перебої з постачанням електрики

  У Криму через зменшення поставок з України почали вимикати електрику