Прем`єра у столичному "Молодому театрі"

  "Сатисфакцію" показали у "Молодому театрі". Це вистава на 2 дії за п’єсою Вільяма Шекспіра "Венеційський купець".
  Над комедією у театрі працювали давно, проте через брак коштів столичний глядач побачити виставу зміг тільки тепер. Прем’єру приурочили до 30-ї річниці театру. Щоби зробити п’єсу унікальною, звернулись і до архівів українських театрів. Проте відповісти на запитання, чи показували українському глядачу "Венеційського купця", так і не змогли. Переграти класику світової літератури на сучасний лад взялися багато молодих акторів на чолі із зіркою київської сцени, заслуженим артистом України Олексієм Вертинським, який зіграв у виставі одну з головних ролей - старого єврея Шейлока.

  Олексій Вертинський, заслужений артист України: "До мене цю роль переграли абсолютно всі зірки світового театру. Я буду переконливим, переконаю абсолютно усіх, я незнаю, в думках, які були закладені, а можливо і не закладане Шекспіром в цей образ, але я нікого равнодушним не залишу".

  Станіслав Мойсеєв, режисер: "Для мене, насамперед як режисера, вона стала цікава тим, що я зміг крізь неї побачити проблеми, які стосуються нашого, навіть не суспільного, а цивілізаційного існування. Які мені здаються надзвичайно актуальними, хоча може ми про них не так чітко і зрозуміло говоримо. А саме - про початок ери домінування жінки в суспільстві. І власне цій проблематиці присвячена вистава".

  Попередній матеріал
  Київські тхеквондисти налагодили стосунки з корейськими колегами
  Наступний матеріал
  В Одесі обрали Снігуроньку-2011 [репортаж, відео]
  Теги: