Представники громадських організацій провели чергову акцію біля книгарні "Сяйво"

  Книгарню"Сяйво" залишили без стіни. Щоправда - не справжньої, а з паперу. Біля скандального магазину зібралися кілька десятків представників громадських організацій з дерев`яними кийками в руках. Ними зруйнували так звану "корупційну стіну". Такі дії кажуть - спроба ще раз привернути увагу чиновників та міліції до рейдерського захоплення книгарні.

  Ось так, цеглина за цеглиною - і від стіни з написом "Корупційний бар`єр - дітище рейдерів" - лишається тільки купа зім`ятого картону.

  Костянтин Клімашенко, представник книгарні "Сяйво": "У вас під ногами корупційна стіна, яку ми розбили оцими бітами, на них написано "Громада Києва".

  Активісти розповідають - до таких дій змушені були вдатися, бо годину тому охоронці не пустили всередину книгарні державного виконавця. Той хотів накласти арешт на майно "Сяйва". Утім нові господарі від непроханого гостя зачинилися з обох боків.

  Віталій Черняховський, громадський активіст: "Вони просто не відчинили. Не відчинили з цього боку і отам".

  Алла Лазуткіна, диреткор книгарні "Сяйво": "Бандиты те которые нас и выгнали 19 февраля в 2010 году. Они там и днюют и ночуют, меняются посменно".

  Адвокат книгарні "Сяйво" нарікає - отримати доступ до майна дирекція не може вже півтора року. Відтак що залишилось від колишнього магазину достеменно не знають.

  Олег Король, адвокат: "Ми бачили неодноразово, що якесь вивозилось майно, але це робилось таємно. Люди нам казал що на "Петрівці" продаються наші книжки навіть без знятого штрих-коду".

  Наступного разу, кажуть, ламатимуть вже справжні стіни. Обіцяють прийти з постановою суду про примусовий вхід до приміщення книгарні.

  Віталій Черняховський, громадський активіст: "Це будуть і свердла, і все, але буде рішення суду".

  Олег Король, адвокат: "Зрізати двері, які вони не відчиняють, і увійти в це приміщення. Нарешті громадськість побачить що ж там всередині!"

  Ганна Рибалка, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  22 правоохоронців поранені внаслідок масових заворушень у Північний Ірландії
  Наступний матеріал
  У Музея історії Києва може нарешті з`явитися приміщення
  Теги: