Правозахисники влаштували юридичні консультації для переселенців

  Правозахисники стали на захист вимушених переселенців із зони АТО. Їм влаштували спеціальні консультації із надання первинної правової допомоги. У такий спосіб найбільш знедолені верстви та переселенці зі східних регіонів мають можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу від фахівців.


  Зокрема, люди просять допомоги у питаннях соціальних виплат, житлово-комунальних проблем, статусу і громадянства.

  Одним із актуальних проблем для переселенців є придбання або продаж автомобіля. Щоб не потрапити у халепу, юристи радять їм, окрім загальних документів, перестраховуватися додатково: оформлювати ще й довіреність на управління автомобілем, щоб не було сумніву, що він не крадений. І обов’язково проводити технічний огляд з перевіркою номерів на кузові.

  Найболючіше ж питання – нерухомість, яка залишилася у зоні бойових дій. Юристи наголошують: попри заблокований на Сході державний реєстр, продавати квартири – можна.

  "Треба знайти ще одного співпокупця, на якусь частку, на одну тисячну з іншого регіону, будь-якого, і в тому регіоні можна буде оформити цю угоду" – радить юрист Василь Мірошниченко.

  А от платити за комунальні послуги у залишених домівках на Сході переселенцям таки доведеться – бо за майно, яке перебуває у їхній власності - відповідають самі власники квартир.

  Попередній матеріал
  На палаючих торф’яниках Київщини вибухають боєприпаси минулого століття
  Наступний матеріал
  Чернігівський батальйон тероборони повернувся зі Сходу