google maps

Правоохоронці підозрюють сім'ю екологів з Дніпра в захопленні ділянки землі на березі рікчи – "Особливий Погляд" 

  У розслідуванні наводяться точні дані по розміру ділянки, він становить понад 1500 квадратних метрів

  Чоловік керівника ініціативної групи Save Dnipro підозрюється правоохоронними органами України в самовільному захопленні земельної ділянки, розташованої біля річки, про це повідомляється в програмі розслідувань "Особливий Погляд" на "5 каналі".
   
  У розслідуванні також вказується, що тему екології перетворили в банальну технологію, на якій багато хто намагається заробити.
   
  "З одного боку, активіст нібито захищає навколишнє середовище. Разом з тим, спокійно живе в будинку на березі річки, на землях водного фонду, це нонсенс. А скільки потрібно коштів, щоб утримувати таку недешеву нерухомість, запитують місцеві?", - йдеться в матеріалі.
   
  У розслідуванні наводяться точні дані по розміру ділянки, він становить понад 1500 квадратних метрів.
   
  "Чоловік Ірини Черниш - Володимир Косюга підозрюється правоохоронними органами України в самовільному захопленні прибережного земельної ділянки біля річки Шиянки розміром 0,1520 га в районі вул. Прибережній, 52 в місті Дніпро, а також в умисному ухиленні виконання рішення Самарського районного суду міста Дніпро з приводу звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки", – говориться в матеріалі.
   
  За словами самої керівниці ініціативної групи Save Dnipro, Ірини Черниш, майно в якому вона проживає належить не їй, а чоловікові.
   
  "Все це домоволодіння, в якому я живу, занесено в декларацію мого чоловіка і зазначено у всіх офіційних документах, які він готував ще до нашого весілля", – заявила Черниш.

  Попередній матеріал
  Обшуки НАБУ в "5 елементі": у партії "ЄС" назвали дії детективів "зрежисованою виставою"
  Наступний матеріал
  Відставка Меркель: канцлерка спростувала чутки
  Теги:
  Loading...