Працівники "Житнього ринку" влаштували акцію протесту

  Неспокійно на одному з трьох комунальних ринків міста - "Житньому". Тутешні торговці влаштували акцію протесту.
  Вони невдоволені тим, що керівництво ринку має намір підвищити у середньому на чверть оренду за місце. Торговці також вимагають припинити процес приватизації самого приміщення. Зі слів голови профспілки орендарів Олега Верника, торжище збираються приватизувати вже найближчим часом. Головна мета - загарбати півтора гектара землі у середмісті, а згодом змінити призначення ринку. Втім - хто саме і коли приватизує "Житній", - у профспілках не кажуть.

  Людмила, орендар: "Ми пропрацювати тут 12 років. Нас вигнали. Оренда піднялася в два рази".

  Олег Верник, голова професійної спілки підприємців "Житнього ринку": "Житній ринок" вже внесено в реєстр комунальних підприємств. Їх 88 взагалі по Києву, які мають підлягать приватизації. Кияни буду позбавлені можливості отримувати по демократичних цінах їжу".

  Натомість керівництво "Житнього ринку" стверджує - торговці навмисно каламутять воду. Зі слів директора Ірини Кравцової, приватизація - лише привід для конфлікту. Насправді підприємці не хочуть платити нову оренду за місце. У мерії переконують - підвищення планове.

  Оксана Шрамченко, перший заступник начальника ГУ з питань торгівлі КМДА: "Питання підвищення орендної плати сьогодні стоїть, тому що підвищився рівень мінімальної заробітної плати і  рівень сплати за землю".

  Ірина Кравцова, директор КП "Житній ринок": "Приїжджав сюди і мер, і Кільчицька. І їм було сказано, поки ця команда працює - приватизації ринку не буде."
  Попередній матеріал
  Більше 300 киян застрягли в знеструмлених ліфтах
  Наступний матеріал
  БЮТ вимагає переглянути законність рішень, ухвалених їхніми депутатами-перебіжчиками
  Теги:
  Loading...