5.ua

Працівники "Борисполя" вимагають звільнити керівництво летовища

  Звільнити керівництво аеропорту "Бориспіль" вимагають працівники летовища. Зранку вони пікетували Міністерство інфраструктури. Кажуть, підозрюють керівництво аеропорту в корупційних схемах за минулої влади.

  Працівники заявляють і про підготовку аеропорту до приватизації. За їхніми словами, вже 5 підприємств, що входять до структури "Борисполя", намагаються перереєструвати в окремі фірми. Вимоги пікетувальників підтримують і майданівці. Якщо Мінінфраструктури її не виконає – люди погрожують заблокувати аеропорт.

  Дмитро Гопанчук, працівник аеропорту "Бориспіль": "Вчера в 10 часов утра я вручил министру ультиматум с требованием уволить директора аэропорта "Борисполь". Наши требования в 10 часов не были выполнены. Наше мнение – идет затягивание времени, и дает возможность ставленникам "семьи" выводить свои теневые схемы в легальную сторону".

  Олександр Тарасюк, командир офіцерської сотні Майдану: "Вивозились інкасаторські машини при його керуванні, вилітали літаки з можновладцями без перешкод і так далі. Це керівництво може бути притягнено до відповідальності".

  Попередній матеріал
  Причиною обвалу будинків у Нью-Йорку став витік газу
  Наступний матеріал
  У центрі Києва – міжнародна виставка антивоєнних листівок
  Теги:
  Loading...