Працівників львівського реабілітаційного центру «Джерело» 2 місяці без зарплати

  Понад сімдесят працівників львівського реабілітаційного центру «Джерело» вже два місяці без зарплати. Гроші, а це близько трьохсот тисяч гривень, лежать на рахунку у казначействі. Керівництво міського центру занепокоєне - каже, якщо в  кошти не надійдуть до кінця цього року, їх не виплатять вже ніколи. Працівники «Джерела» вийшли на пікет до казначейства. 

   

  Поки працівники реабілітаційної центру «Джерело» мітингують біля установи - у групах замість них, проводять заняття  з дітьми - батьки.

  У реабілітаційному центрі «Джерело» займаються понад сотні дітей різного віку з вадами центральної нервової системи. Усі вони потребують особливого догляду. Батьки вихованців обурені тим, що колективу центру не виплачують уже два місяці зарплатню і називають такі дії злочинними.

  Ярослав Тупись: «Вони свого дуже багато часу енергії витрачають, тому що з дітьми такими важко. І вони вкладають свою душу, вміння, а тут їм не оплачуть зарплату».

  Керівництво «Джерела» каже реабілітаційний центр не є бюджетною установою, але наполовину фінансується із  бюджетних коштів. Інша половина - кошти благодійників. У разі невиплати зарплатні до кінця року, майже триста тисяч гривень автоматично анулюють.

  Мирослав Ніколаєв, директор львівського міського центру «Джерело»: «Це означає що ми тоді за листопад і за грудень… ці гроші не отримаємо вже в наступному році. Це означає, що ми благочинно, безкоштовно відпрацювали тих два місяці».

  Після годинного страйку у реабілітаційному центрі, працівники «Джерела» їдуть пікетувати казначейство, на рахунку якого мають бути їхні кошти, перераховані з міського бюджету.

  Христина Крамаренко: «Скрутно, тому що свята раз. По-друге зарплата не є настільки велика, треба чимось годувати дітей, родини, комунальні послуги».

  Вікторія Петрів: «Я виховую доньку сама. Я практично залишилася без грошей. І ось незабаром свята, я не можу нічого купити, ні заплатити за садочок, просто біда».

  Із казначейства до людей ніхто не вийшов. Телефоном один із працівників запевнив - дадуть письмову відповідь.

  Журналіст, «5 канал»: «Тобто ви якісь нам гарантії можете дати, що люди отримають зарплати?»

  Працівник казначейства: «Ні, нічого… давати ніякі гарантії я не буду».

  Керівництво реабілітаційного центру «Джерело» запевняє - якщо гроші не виплатять до кінця року, позиватимуться до суду.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Янукович пообіцяв виплати зарплати київським бюджетникам вчасно
  Наступний матеріал
  США і Канада вимагають негайно розслідувати напад на Тетяну Чорновол
  Теги:
  Loading...