Пожежа у Гостиному дворі це підпал або службова недбалість

  Пожежа у Гостиному дворі це підпал або службова недбалість. Такі висновки незалежної експертизи оприлюднив доктор технічних наук з фізики горіння та вибухів Віктор Захматов.

  Напередодні він оглянув місце пожежі. За словами експерта,  всупереч нормам пожежної безпеки, на горищі будівлі працювала сауна, а також хімічна лабораторія з реактивами. На місці займання виявили склад старого фотопаперу. За хімічним складом він близький до пороху. Крім того, двері на горище були забиті. Тож пожежники не змогли відразу туди дістатися. Віктора Захматова також здивувало, що гасіння пожежі тривало вісім годин, а повідомили про неї не місцеві охоронці, а громадські активісти.

  Віктор Захматов, незалежний експерт, доктор технічних наук з фізики горіння та вибухів: "Заваренные или забитые двери на чердак. Вот со стороны центра или небольшого помещения где находиилсь очевидцы, дверь была забита гвоздями. Это привело к тому, что пока пожар еще находился в начальной стадии пожрные могли если бы дверь не была закрыта, прошли бы и возможно справились бы с пожаром".

  Попередній матеріал
  Корж став заступником Попова
  Наступний матеріал
  На Гідропарку вщент згоріло кафе "Вовк"
  Теги:
  Loading...