Порошенко запросив польського економіста стати консультантом з реформ

Глава держави запросив Лешека Бальцеровича долучитись до процесу реформ в Україні.

Президент України Петро Порошенко у Києві провів зустріч із польським політиком, економістом Лешеком Бальцеровичем, який у 90-х роках обіймав посаду міністра фінансів та голови Національного банку Польщі.

За цей період запровадив низку реформ, які допомогли Польщі подолати економічну кризу та інтегруватися до Європейського Союзу.

Президент високо оцінив роботу Бальцеровича і наголосив, що незважаючи на агресію зі Сходу, нині в Україні є унікальна можливість для здійснення реформ, і польський досвід може стати у нагоді.

"У нас є Національний комітет з реформ, і ми б хотіли організувати певну форму регулярних консультацій. Ви могли б виступити експертом для реформ, які ми плануємо. Ми в цьому дуже зацікавлені. Ваші пропозиції можна негайно втілювати в тексті реформ. Зараз в України надзвичайно важливий період. Ми обговорюємо зміни в енергосистемі, системі оподаткування, говоримо про пенсійну реформу, медичну, боротьбу з корупцією", - сказав Порошенко.

У своє чергу Бальцерович зазначив, що наразі для України надзвичайно важливо показати Заходу, що вона здатна проводити ефективні реформи.

"Ситуація в Україні зараз доволі драматична. З одного боку країна потерпає через російську агресію, з іншого - це час великих можливостей. Щоб їх реалізувати, необхідно одночасно використати певні фактори. Наскільки я зрозумів, саме це зараз і відбувається. Це дуже чітка стратегія. Але щоби мати підтримку, вкрай важливо, перш за все для самої України, показати, що вона здатна реформувати себе сама", - зауважив польський політик.

Попередній матеріал
Уся так звана "ЛНР" залишилася без центрального водопостачання - Москаль
Наступний матеріал
Журналісток Life News видворили з України

Порошенко створив Об'єднаний комітет розвіддіяльності при Президенті

Порошенко і Байден обговорили подальшу співпрацю та посилення тиску на Росію

З початку року повістки отримали 73 тисячі осіб – Порошенко