Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Порошенко відзначив важливість металургії: "Разом відновимо промисловість"

  На сьогодні Україна піднімається в рейтингу виробників сталі

  Металургія займає важливе місце в економіці України. Про таке Президент Петро Порошенко заявив під час запуску нової машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) на Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча, передає UAProm

  "П'ять років тому здавалося неймовірним, що багатомільйонні інвестиції будуть надходити в металургію Донбасу. Сьогодні країна піднімається в рейтингу виробників сталі. Моя місія сьогодні – не просто брати участь в запуску МБЛЗ на Маріупольському меткомбінаті. Мій обов'язок – подякувати металургам, маріупольцям – кожному з вас за те, що змінюється українська металургія, змінюється Маріуполь, змінюється країна", – промовив Глава держави. 

  Він також додав: "Разом ми повертаємо славу української металургії. Разом повернемо захоплені території і відновимо промислові підприємства. Разом піднімемо рівень життя в наших містах і повернемо те, про що мріє кожен – мир". 

  Нагадаємо, 1 березня на Маріупольському меткомбінаті запустили новий комплекс МБЛЗ №4. Його робота дозволить підприємству виробляти щорічно близько 2,5 млн тонн литих слябів розміром 170-250 х 900-1550 мм за рахунок часткової відмови від експорту чушкового чавуну і перенаправлення його обсягів на виробництво високоякісної сталі.

  Попередній матеріал
  Луценко назвав суму збитків від оборудок в "Укроборонпромі"
  Наступний матеріал
  Україна поверне Крим, наші кораблі стоятимуть в порту Севастополя – Клімкін
  Теги: