Укрзалізниця
Укрзалізниця foto

Попри сумнівне підвищення ефективності, УЗ значно збільшуватиме зарплати – Каленков

  Чільник "Укрметалургпрому" наголошує, що високий рівень зарплат ще не гарантує ефективної роботи працівників монополіста

  У 2018 році вантажовідправники заплатили "Укрзалізниці" на 20 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Попри це державний монополіст планує знову підвищити тарифи на 25% поточного року. Як заявив голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков в ефірі "112 Україна", це насторожує промисловців, які є одними з основних клієнтів УЗ.

  З його слів, посилення ефективності "Укрзалізниці" досі під питанням, при цьому монополіст спрямовує значні суми на заробітні плати. І, відповідно до планів на 2019 рік, має намір збільшувати їх.

  "Нині в структурі собівартості УЗ заробітна плата становить понад 50%. В європейських компаніях (Польща, Чехія) – це 32-36%, ніколи більше. Цьогоріч заробітну плату планують знову збільшити", – зазначив Каленков.

  Він вважає, що високий рівень зарплат ще не гарантує ефективної роботи співробітників монополіста.

  "Близько 500 осіб адміністративно-технічного персоналу мають середню зарплату в понад 140 тис. грн на місяць. Наступного року планується збільшення в 3,5 рази. Доволі істотно. Крім того, члени правління "Укрзалізниці" отримують місячну зарплату по 2 млн грн кожен. Ми хочемо очікувати, якщо люди отримують таку зарплату, відповідний рівень ухвалення рішень", – наголосив чільник "Укрметалургпрому".

  Крім того, як він зауважив, "Укрзалізниця" наступного року запланувала витрати на страхування від збитків самої ж "Укрзалізниці" – у зв'язку з неправильними, безграмотними діями керівництва УЗ.

  Попередній матеріал
  Одну з головних трас в Україні реконструюють до 2020 року – голова Укравтодору
  Наступний матеріал
  У Києві пасажир відмовився сплатити штраф і побив контролерів
  Теги: