Попов вважає, що його роботу може оцінювати лише уряд та Президент

  Олександр Попов не піде у відставку. Про це заявив сам голова КМДА під час спілкування із журналістами. Також він наголосив, що йому не соромно за ситуацію, яка виникла у столиці під час аномального снігопаду. Попов зауважив – він взяв на себе певні зобов’язання, і оцінювати їх має уряд та Президент.
  Олександр Попов, голова КМДА: "Ви вважаєте мене безвідповідальною людиною? То як ви думаєте, в час, коли треба активізувати роботу, коли максимально потрібно віддача - скласти повноваження, піти і сказати, що мене це не цікавить? Я взяв на себе зобов"язання. Я їх виконаю. Мені зараз не соромно за те, що ми таку величезну роботу провели і що в нас сьогодні забезпечена в повному обсязі діяльність міста. Дві-три доби і при таких, дійсно нестандартниих умовах - Київ почав жити нормальрим життям".

  Голова адміністрації дав комунальним службам два дні на підготовку до стихії. Конкретні дії влади на випадок підтоплення поки що не відомі, однак, як запевнив керівник Гідрометеоцентру Микола Кульбіда, надзвичайної ситуації не буде. І хоча потеплінння супроводжуватиметься рясними опадами - мокрим снігом та дощем - затоплення очікують лише неподалік Дніпра, у дачних районах.
  Попередній матеріал
  Янукович призначив нових чільників трьох столичних районів
  Наступний матеріал
  Присяжнюк: водосховища Київщини готові до прийому води
  Теги:
  Loading...