Попов уже планує нову сесію Київради

  Наступна сесія Київради відбудеться не раніше початку жовтня - заявив голова КМДА. За словами Олександра Попова, нині цю дату обговорюють керівники фракцій.

  Також у комітетах вирішують, які саме питання винесуть до порядку денного сесії. Водночас, як повідомили 5 каналу в фракції "УДАР" в Київраді, опозиція не виключає повторення сценарію із блокуванням роботи сесії. За словами заступника голови фракції, Андрія Страннікова, депутати продовжують наполягати на нелегітимності нинішнього складу Київради. Нагадаємо, остання сесія Київради відбулася 19 серпня і тривала близько десяти хвилин. Упродовж цього часу провладна фракція змогла проголосувати за виплату надбавок працівникам бюджетної сфери.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Я просив депутатів, керівників фракцій розглянути можливість її проведення на початку жовтня. Ми будемо готові до початку реалізації нових ініціатив, які є в місті, і поточних питань, які вже накопичиолися в великій кількості, повязані, в тому числі, і з бюджетом. Тому треба приблизно в такий термін. Як вони приймуть рішення, так і буде".

  Попередній матеріал
  Британські фанати збираються у центрі Києва
  Наступний матеріал
  Попов: 10 мікрорайонів не отримають гарячої води до холодів
  Теги: