Попов обіцяє видавати паспорти у міських дозвільних центрах

  Уже з травня закордонні паспорти можна буде отримати у міських дозвільних центрах. Документи оформлюватимуть незалежно від місця прописки. Нині у КМДА готуються до підписання відповідних угод з міграційною службою, а також планують обладнати центри апаратурою, необхідною для видачі закордонних паспортів.

  Також від 1 квітня запрацювала система електронної черги до дитячого садочка. Кажуть, попри новизну послуги, нею вже скористалося близько тисячі киян. Нагадаємо, у дозвільних центрах містяни можуть отримати послуги незалежо від місця прописки. Окрім того, відтепер кількість відвідин центру для отримання необхідних документів скоротили завдяки введенню електронної системи реєстрації.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Максимум до кінця травня у нас можна буде отримати закордонний паспорт, так як і паспорт громадянина України, в наших дозвільних центрах. Ми найближчим часом підпишемо меморандум чи договір про взаємодію з міграційною службою України, і це буде початком реалізації такої програми".

  Попередній матеріал
  11 районів Київщини потерпають від підтоплення
  Наступний матеріал
  Активісти виявили у Києві сотні підпільних казино та інтерактивних клубів
  Теги:
  Loading...