Попов нагородив кращих науковців та викладачів грамотами та цінними подарунками

  Кращих науковців і викладачів київських вишів із нагоди Дня науки відзначили у КМДА.

  Чільник мерії Олександр Попов вручив науковцям грамоти та цінні подарунки. П`ятьох викладачів відзначили званням "відмінник столичної освіти". Окрім того - віднині чотири столичні виші будуть соціальними партнерами мерії і працюватимуть над створенням спільних проектів разом із чиновниками.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Вже найближчим часом, як ви знаєте,  у нас з`являться нові проекти, які дозволять зорганізувати умови як для розвитку науки, так і для народження інновацій. Це наприклад інноваційний парк Біонік-Хілл, це технопарк, який ми плануємо уже в цьому році починати будувати. Це в майбутньому центр фінансів та ділової активності "Київ-сіті". Тому попереду дуже-дуже багато проектів".

  Сергій Вижва, проректор з наукової роботи КНУ ім. Тараса Шевченка: "Ми тісно співпрацювали з КМДА і сподіваємось на подальшу співпрацю по програмі "Університети Києва - місту Києву", де виконуються в основному прикладні наукові розробки з найбільш актуальних питань, які на сьогодні цікавлять місто. Це може бути екологія, це забезпечення чистою водою. Наш географічний факультет розробляє комплекс атласів міста Києва".

  Попередній матеріал
  Активісти вимагають заборонити будівництво без підключення до центральної каналізації
  Наступний матеріал
  Масові протести у Болівії: люди вимагають від влади пенсійної реформи
  Теги: