Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

Політолог назвав нестандартні методи для підкупу населення перед виборами

  Крім традиційних "хлібних" тем для опозиціонерів, перед виборами в інформаційному просторі з'являються і не зовсім традиційні "наживки"

  Напередодні президентських і парламентських виборів в Україні в умовах уже розпочатої передвиборчої кампанії, партії та кандидати готові застосовувати найбільш витончені методи для того, аби сподобатися виборцю. У хід йде все – від зарплат і пенсій до корупції та навіть екології. Про це йдеться у матеріалі 112. ua "Популістські міфи й обіцянки: Як виборцю уберегтися від передвиборчих маніпуляцій".

  Журналісти зазначають, що крім традиційних "хлібних" тем для опозиціонерів, перед виборами в інформаційному просторі з'являються і не зовсім традиційні теми.  

  "Та ж Юлія Тимошенко намагається заманити молодь обіцянками викорінити корупцію за допомогою блокчейна. А політична партія "Сила людей" за передвиборче гасло обрала тему екології. Нещодавно в Кривому Розі вона представила свою екологічну програму, організувала екологічні протести в Маріуполі, мусує тему в ЗМІ", – зазначається у матеріалі.

  Утім, політтехнологи впевнені, що не всі ідеї спрацюють. Так, наприклад, політикам, які зробили екологію своєю передвиборчою фішкою, далеко "виїхати" на цій темі не вдасться.

  "Тема екології актуальна для багатих країн, для яких питання елементарного виживання (як в Україні) не стоїть гостро. Екологія взагалі нікого не хвилює в країні, де важливі питання "Чи зможу я купити хліб і заплатити за електрику?" – пояснив політтехнолог Сергій Гайдай.

  Загалом на виборах всі політики шукатимуть фішки, на які можуть відреагувати виборці. Але проблема в тому, що в Україні мало політиків із твердими переконаннями і політичним баченням, за яке вони ладні були б навіть померти, каже Гайдай.

  "У 90% українських політиків єдина ідея – прийти до влади, адже це благополуччя. Це можливість захищати капітали свого оточення, заробляти, це квиток до ложі того стану, що ладен промишляти", – розповів експерт. 

  Попередній матеріал
  Українське місто потрапило до ТОП-15 найбрудніших у світі – міжнародний рейтинг
  Наступний матеріал
  Телескоп Hubble зафіксував галактичний "смайлик"
  Теги: