Поліпшити стан полігону у Підгірцях мають упродовж тижня

  Поліпшити стан полігону твердих побутових відходів №5 у Підгірцях - мають упродовж тижня - заявив таке чільник обласної адміністрації Анатолій Писяжнюк після робочої поїздки на сміттєзвалище.

   Роботу полігону чиновники оцінили як незадовільну. Серед першочергових заходів - укріплення  дамб, облаштування на полігоні екологічного посту, який котролюватиме, яке саме сміття туди звозять. Проведуть також  аналіз якості води з місцевих водойм, у які потрапляє фільтрат зі сміттєзвалища. У планах обладміністрації упродовж двох років звести на території полігону сміттєпереробний завод. Це має зменшити об`єми захоронень непотребу. Нагадаємо, полігон №5 у селі Підгірці Обухівського району приймає половину столичного сміття.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогодні ці відходи можна побачити не тільки на полігоні, а й по дорогам і за цим полігоном. Мова йшла про те, щоб відновити роботу сортувального цеха, який би зменшив нагрузу на полігон, провести цілий ряд відповідних робіт і побудувати забор, і відремонтувати дороги".

  Попередній матеріал
  Мешканці мікрорайону Жуляни уже понад два тижні у воді
  Наступний матеріал
  Юридичні тонкощі від провідних американський юристів
  Теги:
  Loading...