Податківці Києва взялися за неплатників-орендодавців

  Несподіваними візитами, штрафами, ба навіть ув`язненнями - так податківці взялися лякати несумлінних орендодавців. Тих, хто ухиляється від сплати податків, за офіційними даними, стає дедалі більше. Цього року ця цифра критична. Причина ж - банальна: необізнаність городян. Що робити, щоб вам податкова не стукала у двері?
  ...Візит податкової Дмитра заскочив зненацька. Чоловік у Києві  вже три місяці. Винаймає квартиру й гадки не має, що договір оренди повинен укладати.

  Дмитро, квартиронаймач: "Я снимаю со своей женой двухкомнатную квартиру, мы приехали из другого города. Я даже не знал, что такое существует, не ожидал".

  П`ятнадцять відсотків від орендної вартості - і люди в погонах не турбуватимуть. Цю аксому має усвідомити кожний орендодавець, не втомлюються нагадувати податківці. Та методично - щотижня - стуком у двері лякати несумліннх та необізнаних. А розшукати таких легко: зазвичай через конс`єржів, сусідів та газетні оголошення.

  Валентин Фесенко, Заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб: "Мало обізнаних людей і мало, хто взагалі знає, що потрібно сплачувати податкі з цих доходів. Податок 15 відсотків я вважаю це невелика сума. Ми залучили до реєстрації 168 орендоздавачів у районі".

  Тим часом інспектори з податкової змушені влаштовуваити рейди дедалі регулярніше. За їхніми даними, сумлінних платників стало на чверть більше. Лише за дев`ять місяців контролери виявили понад тисячу неплатників податків. А це мільйон недоотриманих бюджетом гривень. Утім, до штрафних санкцій вдаються рідко. Мало кого спокушає найважча кара за несплату - ув`язнення з конфіскацією майна.

  Роман Шишкін, Олександр Котельніков, 5 канал
  Попередній матеріал
  Кільцеву електричку хочуть пустити у Києві
  Наступний матеріал
  Тимошенко: Голосування людей Президента за відставку Яценюка - чергова зрада
  Теги:
  Loading...