Почала працювати електричка від Троєщини до Петрівки

  На роботу - повз затори. Від сьогодні у столиці почала курсувати міська електричка від Троещини до Петрівки. У такий спосіб у мерії сподіваються вирішити проблему сполучення житлових масивів Троєщина, Райдужний і Воскресенка з правим берегом.

  З лівого берега на правий - за сім хвилин. Киянин Петро Михайлович від нової міської електрички у захваті. Діставатися на роботу на правий берег мешканець Троєщини тепер зможе удвічі швидше.

  Серед перших пасажирів і столичний очільник. Леонід Черновецький завпеняє: електричка - найкращий спосіб розвязати проблему сполучення двох берегів.

  Між станціями курсуватимуть два електропоїзди. У ранкові "години-пік" - від станції Троєщина, у вечерні - від Петрівки щодесять хвилин. Кожен поїзд водночас перевозитмие півтори тисячі пасажирів.

  А щоби киянам було зручно діставатися станції "Троєщина", лівим берегом ходитимуть додаткові автобуси - 59, 60 та 61. Курсуватиме комунальний транспорт зранку та у вечері щотрихвилини. Ціна єдиного квитка на автобус та електричку - дві гривні. Пільговики їздитимуть безкоштовно.  

  Сполучення станцій "Троєщина - Петрівка" - лише частина проекту "Міська електричка". На часі - створення єдиного "Північного кільця". Воно має поєднати  12 станцій - від Дарниці до Борщагівки.

  Світлана Рябошапка, Ігор Пльонкін,  5 канал 

  Попередній матеріал
  Стартує Венеціанський кінофестиваль (репортаж)
  Наступний матеріал
  Радіо "Мелодія" позбавили ліцензії на мовлення
  Теги:
  Loading...