Вантажні перевезення УЗ
Вантажні перевезення УЗ 5 канал

Плани УЗ підвищити тарифи на вантажні перевезення насторожили промисловців – Каленков

  Загалом торік вантажовідправники заплатили "Укрзалізниці" на 20 млрд грн більше, ніж у 2017 році

  "Укрзалізниця" запланувала підвищення тарифів на вантажні перевезення на 25% щорічно. Така ініціатива перевізника дещо збентежила промисловців, адже вони поки не побачили великого прогресу щодо ефективності роботи компанії.

  Про таке заявив голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає "112 Україна". 

  "Понад 43% вантажів, які перевозить "Укрзалізниця", – це вантажі гірничо-металургійного комплексу…Щодо цього рішення "Укрзалізниці" підвищити тарифи, воно трохи насторожує, тому що за останній рік ми не побачили великого прогресу щодо збільшення ефективності роботи УЗ", – прокоментував Каленков.

  Також експерт нагадав, що останнє підвищення тарифів з боку УЗ на 15% у жовтні 2017 року стало не єдиним моментом, який вплинув на здорожчання перевезень.

  "Насправді, торік з лютого у нас відбулася так звана лібералізація вагонної складової. "Укрзалізниця", як основний гравець на ринку, отримала можливість підвищувати ціни на вагони без узгодження з іншими міністерствами і відомствами. Ціни на ринку, відповідно, теж зросли, і не тільки на вагони "Укрзалізниці", але й на вагони приватного парку. У зв'язку з цим витрати вантажовідправників зросли на 35-40%", – констатує представник промисловців.

  За словами Каленкова, загалом торік вантажовідправники заплатили "Укрзалізниці" на 20 млрд грн більше, ніж у 2017 році. 

  Попередній матеріал
  На японському острові сталося виверження вулкана – відео
  Наступний матеріал
  Facebook видалив сотні фейкових акаунтів, які розповсюджали недостовірні дані про Україну
  Теги:
  Loading...