Після 3-місячного ремонту відновлено рух дорогою Київ-Вишгород-Десна

  До Вишгорода - навпростець. Дорогою Київ-Вишгород-Десна відновили рух після тримісячної перерви. За цей час ділянку завдовжки шість кілометрів розширили до чотирьох смуг руху. Саме цією дорогою можна діститатися Київського моря, де вже цієї п`ятниці стартує етап Чемпіонату світу з "Формули-1 на воді".

  Майже сорок мільйонів гривень, три місяці робіт - і вишгородчани зітхнули з полегшенням: дорога Київ-Вишгород стала ширшою на дві смуги. Якби не спека та дощі - впоралися б швидше, кажуть робітники.

  Робітник: "Це дуже велика робота, і тяжка".

  На нову дорогу заглядаються водії, та поки їх не пускають.

  Водій: "Пробовал, когда еще не полностью была - раз пустили, раз нет. Дорога нормальная, по сравнению с тем, как она ранше была - горбы-ямы".

  Водій: "Еще не ездил, но, судя по тому, как ее сделали - траса очень хорошая".

  А от місцева мешканка дорогу вже протестувала - на урочистості приїхала подивитися на велосипеді.

  Місцева мешканка: "Думаєм, що буде і у нас тепер просторіше їздить. А то вєчно у нас - сюди, в Вишгород, у вихідні так вообще транспорту нема як проїхать. А щас ми думаєм, що будем без заторів".

  Уже за п`ять днів новою дорогою їхатимуть на Київське море і гості чемпіонату "Формули-1 на воді". Нині триває остання підготовка - на набережній встановлюють глядацькі трибуни. Їх буде 15 тисяч. Загалом, на святі очікують близько 70-ти тисяч гостей.

  Олександр Приходько, голова Вишгородської РДА: "Складні питання - це транспортне сполучення, це харчування. Ставляться трибуни. Ми зразу планували трибуни на 8 тисяч, а тепер - на 15".

  Не чемпіонатом єдиним - у області вже нові плани щодо розбудови набережної Київського моря.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської ОДА: "Буквально ось тут, з правої сторони, ми плануєм побудувати льодовий палац, якщо йти по набережній в сторону моря - ми плануємо побудувати кіноконцертний зал. Я ще раз хочу зауважити, що ці умови не гірші, ніж в Юрмалі, і ми можемо проводити фестивалі на самому високому рівні. І я вас запевняю, що через рік буде побудований амфітеатр, ми будемо планувати і проводити великі фестивалі".   

  А поки що туди з`їжджаються команди учасників "Формули-1 на воді". Вже у п`ятницю на Київському морі  розпочнуться тестові заїзди. 

  Світлана Одаренко, Віктор Сніжко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  В Україні припинив дію закон про стандартизацію якості продуктів
  Наступний матеріал
  Янукович урізав півгектара ботсаду для будівництва мосту
  Теги: