Пільговики Київщини отримають електронні картки

  Кожному пільговику - по картці. Впровадити електронну систему обліку соціальних виплат для населення хочуть вже наступного року в Київській обладміністрації.
  Зокрема, з  такою карткою власник зможе підтвердити своє право на безоплатний проїзд у маршрутці, а також здійснювати пенсійні та банківські розрахунки. Вартість програми - чотири мільярди гривень. Поки що система діятиме як експеримент. Протягом року її впроваджуватимуть у столиці, Харківській та Чернівецькій Областях та у Криму. А вже у 2014 електронні картки діятимуть на території всієї України.

  Олександр Шнипко, заступник міністра фінансів України:ід час дискусії на круглому столі всі висловились за те щоб це була єдина соціальна картка. Щоб усі користувалися хто має соціальні пільги, людина може  її використовувати для пенсійних розрахунків, для банківських".

  Леонід Мартинюк, начальник ГУ соціальної політики КОДА:а карточці будуть записані мої пільги, я заходжу в автобус, наприклад, вставляю в термінал карточку, він зчитує  підтверджує що я дійсно маю пільги і загоряється зелений огонь я заходжу і  поїхав".

  Попередній матеріал
  У столиці з початку грудня від переохолодження загинуло 3 людини
  Наступний матеріал
  Попов: Проїзд у громадському транспорті дорожчати не буде
  Теги: