Підприємці вимагають визначити правила розміщення кіосків

  Визначити правила розміщення кіосків - вимагають від столичної влади підприємці. Вони підписали відповідний Маніфест із вимогами до голови КМДА Олександра Попова.
  Зокрема, у ньому йдеться: чітких правил розміщення - немає. А зносять кіоски - без жодних попереджень. Раніше дозволи на розміщення видавали районні ради. Утім, торік Київрада вирішила видавати тимчасові ордери, які діють лише півроку. Якщо його не подовжити - кіоск можуть демонтувати. За такою схемою уже знесли торгові ряди поблизу метро "Видубичі" та "Шулявська".

  Вікор Кобилянський, юрист: "Землю може надавати тільки Київрада. Але з 1 січня 2008 року, після змін в земельному кодексі України, надати земельну ділянку можна тільки через аукціон. Провести сьогодні земельні торг не можна ніде в Україні, тому що земельний кодекс вимагає процедури, затвердженої законом України. Такої процедури зараз немає".

  Натомість, у мерії переконані: учорашні рішення Київради - уже спростили життя підприємцям. За словами заступника глави КМДА Руслана Крамаренка, на сесії Київради ухвалили низку актів, які спрощують процес отримання дозволів та зменшують вплив чиновників на їхню видачу.

  Попередній матеріал
  КОДА: Київщина забезпечена українською гречкою
  Наступний матеріал
  Столичних медиків змушують вивчати англійську мову
  Теги: