Підприємці Київщини не поспішають з внесками до Пенсійному фонду

  45 мільйонів гривень заборгували підприємства Київщини Пенсійному фонду України. Найгірші платники - у Фастівському, Переяслав-Хмельницькому та Броварському районах.
  Через несвоєчасну сплату єдиного та страхових внесків, бюджет обласного фонду доводиться дотувати. Лише цьогоріч на покриття дефіциту виділили понад 23 мільйони гривень. Попри це, як запевнили чиновники, пенсії мешканцям області сплачуватимуть без затримок. Підприємців-боржників поки що обіцяють не карати.

  Василь Фатхудінов, начальник ГУ пенсійного фонду у Київській області: "Питання не стоїть, щоб притягнути до кримінальної, адміністративної відповідальності керівників підприємств, які своєчасно не сплачують. Питання стоїть про те, щоб своєчасно сплатити до Пенсійного фонду".

  Ярослав Москаленко, перший заступник голови КОДА: "Судових рішень, саме по пенсійній заборгованості - на 50 мільйонів. Якби сьогодні державна виконавча служба виконала всі судові рішення, які набрали судової сили, то у нас би ще й 5 мільйонів залишилося".
  Попередній матеріал
  КОДА звітує про перевиконання бюджету області за перший квартал
  Наступний матеріал
  Проти чиновника "Київавтодору" порушили кримінальну справу
  Теги: