Під офісом ПР мітингували зоозахисники

  Не приймати в другому читанні закон "Про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища" вимагають від народних депутатів природоохоронці та зоозахисники. Висловити свій протест активісти зібралися під стінами центрального офісу Партії регіонів.

  Місце обрали не випадково. Кажуть, саме провладні депутати ініцювали законопроект і підтримали його у першому читанні. Зоозахисники б’ють на сполох: якщо закон приймуть, кожен охочий зможе отримати ліцензію і безкарно відстрілювати тварин у місті. В тому числі - і домашніх улюбленців. Більше того, закон дозволяє знищувати тварин і на заповідних територіях. Зоозахисники переконують: це призведе до знищення не тільки котів та собак, а й звірів, занесених до Червоної книги України.

  Діна Гура, зоозахисниця: "Там указываются серые вороны, лисы и волки, которые, по моему, вообще занесены в Красную книгу и это просто шоковый...".

  Наталя Шевчук, зоозахисниця: "І сьогодні тут зібралися представники екологічних та зоозахисних організацій нагадати власне цій чудовій партії, що цей закон не пройде - тому що в Україні є люди, які не дозволять такому законопроекту пройти".

  Попередній матеріал
  Суд вкотре заборонив будівництво в буферній зоні Софії Київської
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Шахтар" провете матч-відповідь проти "Челсі"
  Теги: