Під Кабміном мітингували ошукані інвестори житлового комплексу "Дніпровські вежі"

  Завершити будівництво і віддати людям їхні квартири - з таким гаслами прийшли під стіни Кабміну ошукані інвестори житлового комплексу "Дніпровські вежі". 10 років тому вони повністю сплатили забудовнику вартість житла. Утім, 6 висоток й досі недобудували.

  Люди кажуть - замовником будівництва було Головне управління внутрішніх військ МВС, тому такі вклади вважали безпечними. Фірма, яка виступила забудовником, невдовзі збанкрутувала й передала проект в інші руки. Утім і друга компанія завершувати роботи не поспішає через брак коштів. Профінансувати довгобуд взявся уряд. Однак люди - досі без квартир.

  Вони взяли в руки транспаранти й рушили під Кабмін. Ошукані кияни, які вклали кошти у будівництво житлового комплексу "Дінпровські вежі", переконані - цього разу влада має їх почути.

  Під стінами уряду мітингарі вимагають зустрічі з представниками Міністерства фінансів. Саме вони, кажуть вкладники, не виконують доручення прем`єра Азарова про виділення коштів на завершення будівництва "Дніпровських веж".

  Ошуканий вкладник: "Вже три доручення в цьому році. Вже видано такий протокол наради, в якому чітко написано, що знайти кошти у розмірі 7 мільйонів 700 для здійснення першочергових заходів для відновлення будівництва".

  Та попри це - грошей дали трохи більше мільйона. Люди кажуть - з такими темпами квартир уже десятий рік не можуть дочекатися. За цей час вежі встигли переоформити на іншого забудовника, бо старий - начебто збанкрутував. Нова фірма - теж зводити "вежі" не поспішає. А поки справа стоїть на місці, недобудови почали розтягувати по шматках.

  Ошуканий інвестор: "Все раскрадается. Обшивка раскрадается, полностью домики уходят".

  Ошуканий інвестор: "Вложили в строительство уже около пяти лет назад, в эту 3-комнатную квартиру. До сих пор ждем".

  Ошуканий інвестор: "Настолько мы уже устали, я не могу..."

  З Кабміну до людей таки вийшли. Утім, не ті, для кого скандували.

  Представник Кабміну: "Представители главного управления сейчас подъедут. Они настроены на то, чтобы объяснить ситуацию".

  Ошуканий інвестор: "Ні, головне управління - нам цього замало. Тому що нам потрібне Міністерство фінансів".

  Представник Кабміну: "Зараз будемо зв`язуватись з Міністерством фінансів, щоб хтось до них підійшов".

  За пів-години організаторів акції запросили на спеціальну нараду. На ній представники Міністерства фінансів та Головного управління внутрішніх військ МВС повідомили людям - поки що більше коштів на будівництво виділити не можуть, і порадили ошуканим вкладникам вкотре оббивати пороги чиновницьких кабінетів.

  Ганна Рибалка, Олександр Дмитрієв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Уряд Франції пропонує нові заходи боротьби з тероризмом
  Наступний матеріал
  На Біличанський ліс зазіхнула ще й Гостомельська сільрада
  Теги: