Перший рейс дизельного потяга Вишгород-Петрівка

  Кому несила терпіти тисняви у маршрутках - ласкаво просимо на дизель-потяг. Доїхати ним можна відтепер від Вишгорода до станції Київ-Петрівка. Поки що така інновація доступна лише вранці та ввечері, але згодом - диво-потяг курсуватиме і вдень.

  До першого маршруту потяга "Вишгород-Петрівка" - майже година. А на зупинці - яблуку ніде впасти. Одні їдуть із цікавості:

  Пасажир: "Ну просто интересно, первым пасажиром".

  Інші - перевірятимуть, як швидко дістануться до столиці.

  Не проїхали, але пройшлися вагонами керівники області на чолі з міністром транспорту. Кажуть - цей напрямок невдовзі конкуруватиме з маршрутками: аджЕ ціна на обох видах транспорту буде майже однакова. Максимум - 4 гривні. Натомість люди економитимуть час і не стоятимуть у заторах.

  Костянтин Єфименко, міністр транспорту України: "Ще ми будемо підсипати, будемо робити ці автоматичні переїзди".

  Олексій Кривопішин, начальник Південно-Західної залізниці: "Потім зробимо перехід, навіси. Перш за все - колії доробити".

  Тож доки рух на лінії вдосконалюватимуть, приміський потяг "Вишгород - Київ-Петрівка" ходитиме лише в години пік. Починаючи з шостої ранку дизель щогодини стартуватиме зі станції Петрівка. І за 30 хвилин він уже - у Вишгороді. А ввечері користуватися новим маршрутом можна буде з 17.30 до 19.30.

  У столичних водіїв тим часом з`явилася надія їздити вільніше повз Київську гідроелектростанцію. Тут завершили перший етап реконструкції мосту через греблю. Проїжджу частину розширили з двох смуг до чотирьох.

  Повністю завершити реконструкцію переїзду через Дніпро обіцяють навесні наступного року. Чотирисмуговий рух тішитиме водіїв аж до самого Вишгорода.

  Ганна Рибалка, Влад Калінін, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Веслі Снайдер подовжив контракт з міланським "Інтером"
  Наступний матеріал
  Найбільша поліклініка Київщини запрацює з наступного тижня у Броварах
  Теги: