Перевізники Київщини погрожують страйком

  Транспортний бунт назріває серед маршрутників Київщини. Три десятки перевізників погрожують страйком вже за кілька днів.

  Працівники автобусів, які возять людей з області до столиці, вимагають люстрації в транспортній комісії Київської ОДА. Саме цей орган вирішує, які підприємства працюватимуть на території Київщини. Наступний конкурс мав би відбутися уже 1 квітня. Утім комісія досі лишається у старому складі. Інша частина маршрутників страйкувати не збирається. Натомість вимагає допустити до роботи фірми, які не змогли перемогти в конкурсі через корупцію у лавах чиновників обладміністрації. За словами транспортників, право на перевезення надавалося лише фірмам, задіяним у незаконній схемі чільників профільних управлінь. Проти деяких з них ще рік тому порушили кримінальні справи.

  Богдан Хмельницький, голова ГО «Об’єднання Б. Хмельницького»: «Прокуратурою подаються подання по цим конкурсам, навіть ось сьогоднішнім числом безпосередньо. Тобто їхнє ехо, їхніх конкурсів до такої степені таємне. Нікому не відомо, як рахують, як лікують, як говорять. Тільки говорять просто ви програли».

  Олександр Вишневий, представник частини перевізників Київської області: «Що стосується нової мережі відкриття маршрутів у порушення правових актів, тобто коли відкриваються маршрути без відповідного обслідування, оцінки, а просто нарисували схему і провели по ньому конкурс. ми проти цього, якщо наша позиція не буде почута керівництвом Обласної державної адміністрації - ми будемо зупиняти рух транспорту».

  Володимир Шандра, голова Київської ОДА: «Ми домовилися, що страйку не буде, що буде в середу або в четвер наступний проведений з’їзд, де буде сформована громадська рада. яка буде спостерігати за роботою перевізників».

  Попередній матеріал
  Бійці Самооборони разом із військовими охороняють диппредставництва
  Наступний матеріал
  Курс гривні продовжує рости
  Теги:
  Loading...