Перевірка на ВІЛ-інфекцію стає доступнішою

  Перевірка на ВІЛ-інфекцію стає доступнішою. У Голосіївському районі відкрився кабінет "Довіри", де кожен охочий задарма може дізнатися свій статус. Усього ж у місті таких установ працює п’ять.

  Охочим пропонують анонімно здати кров та отримати консультації психолога, соціального працівника та інфекціоніста. За добу у "Довірі" зможуть обстежитись до 5-ти десятків людей. За офіційними даними з діагнозом ВІЛ у Києві проживає близько 10-ти тисяч людей. Це, переважно, вігітні жінки, наркозалежні та гомосексуалісти.

  Раїса Моісеєнко, начальник ГУ охорони здоров’я КМДА: "Це є безплатне обстеження і через три доби людина отримує результат.Діла вона вже отримує консультування і це є надзвичайно важливим, бо можна отримати результат, та що робити з ним далі? Як поводити себе у житті? Чим важливі такі кабінети бо тут є підготовлені, фахові спеціалісти які можуть дати консультування".

  Аліна Харитонюк, завідувач амбулаторно-поліклінічного відділення Київського міського центру СНІДу: "ВІЛ інфекція - це не вирок, це є хронічна інфекція і в залежності від того як ви сприймете свій статус, як ви будете відноситися до нього. Життя таких людей - це не один-два роки, а особа, яка вчасно звернулася за медчною допомогою стала на деспансерний облік, на сьогодні вони можуть жити від 10 до 20-ти років".

  Попередній матеріал
  Азаров виступає за передачу Софії Київської у підпорядкування Мінкультури
  Наступний матеріал
  На Київщині оголошено штормове попередження
  Теги: