"Парк Героїв" облаштують в Ірпені до дня міста

  "Парк Героїв" облаштують в Ірпені до дня міста. На однойменній вулиці біля могили невідомого солдата встановлять дитячі майданчики, прокладуть алеї, та огородять територію парканом.

  Нагадаємо, ще місяць тому ця зелена зона була у приватній власності. Землю біля могили невідомого солдата роздала міська рада. На захист території стали місцеві мешканці, адже ця історична земля - згадка про бої 43 року. Тут перепоховані понад півсотні солдатів. Після масових акцій протесту у липні міськрада скасувала своє рішення про продаж земельних ділянок.

  Лаврентій Кухашвілі, місцевий мешканець: "Це дуже було смішно, коли реєлтор розказувала людям яке тут гарне місце, а покупець дивився на наші листівки, що ми тут боремося за це і сідали в машину і їхали".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ті особи, яким були виділені написали заяву, що вони відмовляються і ми сьогодні з місцевою громадою вирішили, що тут облаштуєм парк перемоги і облаштуєм цей парк таким чином, щоб тут були дитячі площадки, щоб він був освітлений, щоб тут могла збиратись місцева громада".

  Попередній матеріал
  Нову дорогу від Києва до Ірпеня будують в області
  Наступний матеріал
  6 нових шкіл соціальної адаптації для хворих на цукровий діабет відкриють цьогоріч у столиці
  Теги: