Паплюження пам`ятника Леніну, автори назвали ідейною акцією

  Не хуліганство, а боротьба за ідею. Підозрювані в ушкодженні пам`ятника Леніну у Києві - заперечують хуліганські мотиви свого учинку. І називають це спланованою ідейною акцією.

  У такий спосіб - вони хотіли привернути увагу громадськості до пам`яток комуністичних часів. На думку активістів, вони застарілі і непотрібні. Тому підозрювані не вважають власні дії злочином. А найближчим часом - вони звернуться до столичної і державної влади, щоби та вилучила  із усіх реєстрів пам`ятники комуністичного минулого.

  Нагадаємо, у ніч із 29 на 30 червня п`ятеро чоловіків спаплюжили пам`ятник Леніну, на Бессарабській  площі. Міліція порушила проти них кримінальну справу за статтею - хуліганство. Проте, відпустила підозрюваних під підписку про невиїзд. 

  Реакції з боку мерії - на подібні пропозиції - поки що немає. Напередодні - там заявляли про намір створити єдиний парк пам`яток комуністичного періоду. Чи буде у ньому Ленін - невідомо. Оскільки його долю може вирішити тільки Парламент. Адже цей пам`ятник занесений до переліку культурних цінностей ЮНЕСКО.

  Попередній матеріал
  У Києві вже 34 потопельники з початку пляжного сезону
  Наступний матеріал
  Британський уряд починає заощаджувати на королеві
  Теги:
  Loading...