Пам`ятник підприємцю, який оббиває пороги чиновницьких кабінетів [відео]

  Пам’ятник, який можна приміряти, встановили у середмісті столиці. Це - пара зношених черевиків і символізують вони клопітку працю українського підприємця, який змушений оббивати чиновницькі кабінети. Приміряла черевики для велетнів і Ксенія Дворнікова.

  Черевики - у центрі уваги. Ось така пара взуття важить майже 2 сотні кілограмів. Створили їх не із традиційної шкіри, а із бронзи. І це не новітні модні тенденції, а перший пам’ятник, який можна приміряти. У день відкриття біля черевиків для велетнів ажіотаж. Вони вже попрямували на рекорд.

  Владислав Резніков, експерт національного реєстру рекордів України: "На многих памятниках в том же Киеве ботинки на монументах гораздо большего размера, но эти ботинки уникальны, потому что их можно одеть. Далеко правда не уйдешь, они тяжелые, из бронзы, но их можно одеть и любой может сфотографироватся. Получилось что это самая большая обувб которую можно одеть. Памятника мы не нашли, искали по всему миру, но не нашли".

  Три місяці ліпили черевики-рекордсмени брати Озюменки. Закарбували взуття у русі. Правий більший за лівий, бо розтоптався, - жартують скульптори. Черевики завдовжки 70 сантимерів, завширшки - 30.

  Андрій та Петро Озюменки, скульптори: "Эта скульптура - это образ современного украинского бизнесмена, который изорвал свои ботинки, истоптал, обивая пороги власти. С нашей скульптурой можна общатся, ее можна примерять - нашщи ботинки. Это тоже контакт человека с исскуством".

  Попри те, що тішать перехожих черевики лише кілька годин, уже мають тридції.

  Тот кто потрет этот шнурок, тому будет удача и везенье в бизнесе. Это одно поверье. И второе поверье, самые лучшие, самые в страховом бизнесе и в финансовом бизнесе - кто сможет примерять эти ботинки, ему будет большая удача - все что касается финансов.

  Ксенія Дворнікова, "5 канал": "Ось ці черевики точно не тиснутимуть нікому, бо вони 92 розміру. Щоби таке взуття прийшлося впору, треба бути зростом в понад 5 метрів".

  Перехожих черевики для велетнів байдужими не залишили. Люди залюбки приміряли та оцінювали якість взуття.

  Скульптори не виключають, що у майбутньому може з’явитися така пам’ятка, тільки у жіночому варіанті - зношені туфлі на підборах.

  Ксенія Дворнікова, Олексій Іванченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Якість питної води в столиці з початком водопілля може погіршитись
  Наступний матеріал
  До Десятинного чоловічого монастиря привезли дві святині
  Теги:
  Loading...