П`ятеро людей загинуло через переохолодження у Києві від початку морозів

  П`ятеро людей загинуло через переохолодження у Києві від початку морозів. Троє з них були напідпитку. Про це повідомляють столичні еменесники. Не усі загиблі були безхатченками: на вулиці підібрали лише двох. Загалом же від переохолодження в столиці постраждали майже сто чоловік.

  Рятувальники, які цілодобово чергують у пунктах обігріву у Куренівському парку, розповідають  - зранку встигли нагодувати й обігріти вже майже півсотні людей. Ось у цьому журналі записують - скільки осіб прийшло, що їли-пили, і яких ліків потребували.

  Рятувальник: "Сьогодні з ранку прийшло сорок чоловік. приходять обігрвіваєм, наливаєм чай, кашу, ковбаса, хліб".

  У наметі не лише годують, а й одягають. Речі отримують від благодійних організацій. Час від часу тут гріються не лише безхатченки, а й дітлахи з батьками та навіть комунальники, що чистять дороги від льоду.


  Працівник "Київзеленбуду": "Мы ж помагали вам еще эту палатку ставить! Дрова хто вам приносил?Мы приносили".

  Безхатченко: "Прийшла людина ось бачите, вони напувають її чаєм".

  Столичні еменесівці кажуть - таких пунктів обігріву у місті півтора десятка. Вони є у кожних районах і відкриті цілодобово.

  Леонід Новохатько, заступник голови КМДА: "Я попитав а скільки в вас було людей? Вони мені сказали - сьогодні 172, а пік був у четвер - тоді прийшло десь 314 осіб".

  Від початку холоднечі жертвами морозів у столиці стали п`ятеро людей. Один із загиблих замерз прямо у веранді власного будинку. Його відвезли до лікарні вже у стані коми і за годину він помер. Ще двоє людей, що загинули, були у стані сп’яніння.
   
  Валентина Залеська, перший заступник начальника ГУ охорони здоров`я КМДА: "У двох людей підтверджено саме діагноз переохолодження".

  Нині усі рятувальні служби працюють цілодобово. А пункти обігріву стоятимуть до кінця лютого.

  Ганна Рибалка, Олена Сорокіна, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Загальний обсяг іноземний інвестицій в економіку Київщини складає понад 1,5 млрд. доларів
  Наступний матеріал
  Мала опера невдовзі може отримати друге дихання
  Теги: